Event Models

jiz 7 let s vámi
Ušití kostýmů
Slider

Kostýmy pro každou příležitost

 

Navrhneme a ušijeme kreativní kostýmy pro eventový personál, promotion, reklamu, moderátory, účinkující
ve vaší show, film nebo divadelní představení. Umíme rovněř zhotovit na míru společenské košile nejvyšší kvality, obleky či džíny.

Design & účelnost

Díky našim zkušenostem a spolupracujícím oděvním designérům a kreativním dílnám jsme schopni splnit jakékoliv vaše představy. U všech realizací upřednostňujeme osobitý a flexibilní přístup a především spojení kreativní stránky, funkce a účelnosti navrhovaného oděvu. Samozřejmostí je brandování kostýmů dle loga zákazníka.

Množstevní výroba

Zajistíme návrh i ušití kostýmů od jednoho kusu až po neomezené množství jednotných kostýmů nebo uniforem. Větší počet stjených kostýmů zpravidla snižuje náklady a je možné vyrobit jeden kus za průměrně nižší cenu. Pro nakreslení návrhu, odsouhlasení výběru materiálů dle vzorníku, šití, osobní zkoušky a úpravy je pro zaručení perfektního výsledku doporučená doba na realizaci alespoň 4 týdny.

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

FÁZE ŠITÍ KOSTÝMŮ

1. Zadání klienta

Vyplňte formulář na našich stránkách nebo nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Prosím nezapomeňte uvést počet kostýmů, termín vyhotovení, k jakému účelu mají sloužit, jestli budou šité na míru konkrétním osobám, v jakém stylu.

2. Návrh střihu - vizuály

Dle zadání pro vás vytvoříme kresby kostýmů a jednu nebo více variant střihů. Současně pro vás připravíme i indikativní cenovou kalkulaci. Konečná cena bude odsouhlasena až po výběru konkrétních materiálů z důvodu jejich velkého cenového rozpětí. Vizualizace bude zahrnovat kompletní kostým včetně případných doplňků jako jsou pásky, šátky, obuv, šperky aj.

3. Vzorník materiálů

Připravíme vám vzorník doporučených látek s popisem jejich vlastností a cen. Následuje výběr a odsouhlasení vybraných materiálů klientem a následně schválení finální ceny dle zvolených látek.

4. Realizace

V průběhu realizace probíhají zkoušky kostýmů na figurantech nebo v případě výroby na míru přímo na konkrétních osobách