Event Models

jiz 7 let s vámi
Modelky
Slider
0
krajů dostupnost
0 +
let zkušeností
0 +
modelek in-house

Dostupnost ve všech krajích

Servis v oblasti poskytování služeb hostesek v Praze i v krajských městech České a Slovenské republiky zajišťujeme již od roku 2013. Umíme pro vás nalézt lokální hostesky přímo z místa konání akce, ale také jeden centrální tým s dopravou a ubytováním, který a opracuje všechny vaše akce v ČR a okolních zemích.

Znalost cizích jazyků

Naše hostesky se bez problému domluví anglicky a také rusky. Umíme však i další jazyky jako němčinu, francouzštinu a španělstinu. Poptejte nás s konkrétním požadavkem, umíme splnit téměř vše.

Image is not available
Image is not available
Slider

Zajištění licenční smlouvy

Vyřídíme za vás souhlas modelky nebo modelu s užitím díla a připravíme vám licenční smlouvu, která vám umožní v souladu s autorským a osobnostním právem využívat výsledné dílo a tvář modelky v reklamě.

Jak poptat modelky

Pro vytoření nabídky od vás budeme potřebovat znát požadavky na modelku (vzhled, zkušenosti), kde budete chtít výsledné dílo užívat (reklamní kanály a země) a délku focení nebo natáčení. Následně vám zašleme nabídku a do stanoveného termínu vám zašleme modelky na výběr, které o vaší zakázku projevily zájem.

Casting na natáčení

Rádi byste předvybrané modely před bookingem viděli naživo, abyste si správně vybrali? Žádný problém. Zajistíme pro vás organizaci castingu shortlistovaných modelů  nebo tzv. call-back, tedy užší výběr s využitím kamerové techniky za přítomnosti režíséra.

S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI

ZAJIŠŤUJEME

  • Modelky pro reklamu
  • Modelky do showroomu
  • Video produkce na klíč
  • Modelky jako luxusní hostesky
  • Modelky pro hudební videoklipy
  • Komparz