Event Models

Již 7 let s vámi
Hostesky
Slider

Hostesky Praha

Pořádáte v Praze firemní večírek, konferenci či kongres, nebo různé odborné či firemní akce, koncerty, B2B exhibice, oslavy nebo teambuildingy a chcete, aby měla akce vynikající úroveň? Využijte našich komplexních služeb, na vaši akci vám zajistíme ochotné, usměvavé a pohotové hostesky Praha, které předčí vaše očekávání.

S hostessingovým prostředím máme bohaté zkušenosti, takže můžete očekávat chápavý přístup a v případě potřeby i radu či podání pomocné ruky. Mimo hostesek jsme schopni zajistit pro větší akce také koordinátory, kteří budou zajišťovat komunikaci mezi vámi a týmem. Samozřejmostí je také možnost zapůjčení sjednoceného oděvu pro hostesky, který usnadní orientaci návštěvníků a pozvedne dojem z vaší akce na úplně novou úroveň.

S akcí vám pomůžeme od A až do Z, nemáme problém s pomocnými pracemi, rozdáváním dárků či květin, podáváním drinků, obsluhou šatny, vítáním a registrací návštěvníků, doprovodem klientů, směrováním a koordinací, tlumočením a doprovodem cizinců, předáváním cen vítězům, přivítáním klientů na letišti, asistencí s podáváním mikrofonů v publiku či doprovodem a obsluhou klientů na golfu. Tak neváhejte a pojďme společně vyladit vaši akci k dokonalosti.